Kredi Kartı ve Taksitli Ödemeler

Kredi kartına taksitle ödeme yapıldığında sipariş tutarı eşit aylık ödemelere bölünür ve tüm tutarı bir seferde ödemeniz gerekmez. Taksitle ödeme seçeneği sunulup sunulmayacağını siparişinizdeki ürünlerin kategorilerine göre ve taksit sınırlamalarına tabi olacak şekilde belirliyoruz.

Taksit Planı Süresi

Kredi kartı ile ödeme yapacağınız Babylonia Woodworks tarafından satılan ürünlerde 12 aya varan taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Ürüne özel taksit seçeneklerini Ürün Detay sayfalarında bulabilir, ödeme aşamasında ödeme aracınızı belirlerken seçebilirsiniz.

Taksit Ücretleri

9 ve 12 taksitli ödemeler ek ücrete (vade farkına) tabidir. Vade farkı sipariş toplamına eklenir ve toplam taksitlendirilen tutara dahildir. Vade farkını siparişinizi tamamlama aşamasında Sipariş Özeti sayfasında görebilirsiniz.

Taksitlendirme Yöntemi

Aylık taksit ödemenizi hesaplarken siparişinizin toplam tutarını taksit planınıza bölüyoruz. Örneğin, 1500 TL tutarında bir sipariş verdiyseniz ve 3 aylık taksit planı seçtiyseniz 3 ay boyunca ayda 500 TL olarak ücretlendirileceksiniz.

Siparişinizin toplam tutarı planladığınız ay sayısına tam bölünemiyorsa ilk ayın ödemesini fazla olacak şekilde yuvarlıyoruz. Örneğin, 2500 TL tutarında bir sipariş verdiyseniz ve 6 aylık taksit planı seçtiyseniz ilk ay 416,70 TL, kalan 5 ay boyunca da 416,66 TL ücretlendiriyoruz.

Hediye Kartı ve Promosyon Kodlarının Dahil Olduğu Taksitli İşlemler

Siparişinize hediye çeki veya promosyon kodu eklerken, taksitli ödeme planı için ödenecek tutar olarak yalnızca kredi kartıyla ödenecek kısmı hesaba dahil ediyoruz.

Alışveriş sepetinizdeki siparişi tamamlarken tüm promosyon kodlarını ve hediye çeklerini girmiş olmalısınız. Sipariş ve taksit planı ürünler satın alındıktan sonra yeniden hesaplanamaz.

Kredi kartıma uygun olan taksit seçeneklerini nasıl görebilirim?

Herhangi bir ürünü incelereken ürün özelliklerinin tanıtıldığı sayfanın alt kısmında kredi kartınız’a uygulanacak taksit seçeneklerini görebilirsiniz.